BRIK je slovenská spoločnosť, ktorej základný kameň je postavený na precíznom remeselnom spracovaní, a ktorá si v priebehu svojej 22 ročnej histórie vytvorila svoj jedinečný a nezameniteľný štýl výrobkov s dôrazom na dizajn, kvalitu a komfort.

             Každý náš výrobok predstavuje jedinečný kus nábytku, vytvorený  podľa požiadaviek klienta formou zákazkovej výroby. Náš nábytok sa Vašou voľbou materiálových prevedení, rozmerových úprav a špecifických požiadaviek stáva našim spoločným dielom, ktorého výrobu zveríte do rúk našim stolárskym majstrom, ktorí pri jeho tvorbe využívajú svoju zručnosť, um a pomoc najmodernejších technológií.

             Pri výrobe každého nášho produktu používame najkvalitnejšie materiály, ktoré sú s precíznosťou a dôslednosťou spracovania transformované do nábytku, ktorý vyniká svojim jedinečným dizajnom a kvalitou prevedenia. Všetky naše výrobky vychádzajú zo vstupov, ktoré prestavujú najvyššiu možnú kvalitu s dôsledným osobný triedením hlavne dyhovaného veľkoplošného materiálu pre dosiahnutie špičkovej kvality a čistého dizajnu.

            Každý náš zákazník si je vedomý, že voľba nášho výrobku je pre neho voľbou neopakovateľného výrobku, ktorý vzniká z  kombinácií materiálových vstupov, rozmerov a osobných preferencií, ktoré vytvárajú autentický a jedinečný produkt prispôsobený aj osobnému vkusu a nápadu. Výroba a celý proces spracovania zákazky je našou spoločnosťou dôsledne kontrolovaný s cieľom maximalizácie spokojnosti klienta.

             Okrem výroby našich typových výrobkov realizujeme kompletné riešenia interiérov  rodinných domov  a  bytov pre privátnych klientov a kompletné riešenia kaviarní, reštaurácií, hotelov, obchodov a kancelárií pre korporátnych klientov. Interiérový dizajn na mieru je tvorený profesionálmi, ktorí svoj talent, skúsenosti a cit transformujú do jedinečných návrhov so zohľadnením špecifických požiadaviek klienta.

              BRIK nie je „stolárskou dielňou“, ale uznávanou spoločnosťou, ktorá zamestnáva takmer sto kmeňových zamestnancov a ďalších niekoľko desiatok formou osobitných zmlúv. Naša výroba a celý proces spracovania zákazky ako aj záručná a pozáručná starostlivosť o zákazníkov je našou spoločnosťou dôsledne kontrolovaná s cieľom maximalizácie spokojnosti klienta.

           Naše hlavné motto je: Ponúkať kvalitné produkty pre dlhodobú spokojnosť našich klientov, a to pri zachovaní funkcionality a nadčasového dizajnu. Kladieme dôraz na precízne remeselné spracovanie  a detaily.  Dbáme na okolité životné prostredie, používame recyklovateľné materiály.

            Akcionári a zamestnanci BRIK, a.s. Kremnica

brik výroba